Всесвітній день дитини

20 листопада у всьому світі щорічно святкують День дитини. Сьогодні ми приєднуємося до цієї славної ініціативи і вітаємо всіх наших дітей, а ще людей, які своєю працею і наполегливістю зміцнюють благополуччя підростаючого покоління, сприяють розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі! Зі святом Вас, і нехай цей день залишить у Вас тільки приємні спогади!

10:22 20.11.2023

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Щомісяця  в ліцеї проходять ярмарки.Сьогодні цей захід організували і провели учні 4 класу (класний керівник Поліщук Л.П.) та 9-Б клас (класний керівник Чумак О.С.). Дякуємо організаторам та учасникам заходу. Кошти будуть направлені на потреби ЗСУ. Разом до Перемоги!

16:44 13.11.2023

І тур конкурсу імені Тараса Шевченка

6 листопада 2023 року в Скибинському ліцеї відбувся шкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у ньому взяли учні 5-11 класів, які продемонстрували свої знання життя і творчості Великого Кобзаря. Переможці стануть учасниками  ІІ туру конкурсу.

20:23 06.11.2023

Заходи до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата назавжди залишиться в серці кожного громадянина , адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

13:09 27.10.2023

Проведення протипожежного тренування у Скибинському ліцеї

Відповідно до річного плану Скибинського ліцею 24 жовтня 2023 року було проведено протипожежне тренування. У підготовці і проведенні його взяли участь учні, педагогічний склад закладу та технічний персонал.

12:58 27.10.2023

Допомагаємо наблизити Перемогу

До Скибинського ліцею завітав представник волонтерського фонду "Ми єдина Україна" Ромко Василь Васильович. Учні 7 класу передали захисникам продукти харчування та кошти, зібрані з благодійного ярмарку в сумі 3000 гривень для придбання ліків.

20:15 23.10.2023

Тримаємо стрій разом

Благодійний фонд "Тримайтесь, ми з вами" звернувся до нашого ліцею з проханням допомогти нашим воїнам. Волонтерський загін Скибинського ліцею із радістю долучились до збору продуктів. Вчителі також зібрали 3000 гривень для закупівлі налобних ліхтариків. Ми дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися в нашому закладі!

19:02 20.10.2023

Урок мужності

6 жовтня учитель Захисту України  Мусієнко Микола Миколайович, запросив на свій урок в 11 класі членів ТЦК, Козакова Анатолія Володимировича та Приймака Володимира Юрійовича.

18:30 20.10.2023