Світла пам'ять Загороднюк Галині Олексіївні

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу передчасної смерті Загороднюк Галини Олексіївни, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. 3 грудня пішла з життя жінка, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів. Вміло вчила їх мудрості та відповідальності.

12:08 03.12.2023

Виховна година в 11 класі "Молодь проти СНІДу"

1 грудня в Скибинському ліцеї була проведена виховна година в рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, яку провела соціальний педагог Окоча І.В. Головною метою заходу було привернути увагу учнівського колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.

19:46 01.12.2023

День святого Андрія Первозваного

30 листопада - одне з великих свят: день святого Андрія Первозваного, або, як кажуть в народі, свято Калити. Сьогодні учні 2 класу пригадали звичаї проведення цього свята. У формі гри діти перейнялися духом минулих традицій нашого народу.  Проведення таких свят згуртовує учнів та піднімає настрій.

14:47 30.11.2023

Психологічно-розвиткове заняття з учнями 4 класу "Ментальне здоров`я"

Практичний психолог Василюк Л.П. провела в 4 класі психологічне заняття "Ментальне здоров`я". Учні вчились на практиці, як потрібно берегти та цінити ментальне здоров`я.  Виконували вправи на відчуття спокою, рівноваги, радості. За допомогою лепбуку та смайликів визначали емоційний стан.

14:14 30.11.2023

Виховна година в 9-Б класі "День пам'яті жертв Голодомору"

Шкільний бібліотекар Присяжнюк В.Л. та вчитель історії Тхоровська С.М. провели виховну годину в 9-Б класі , присвячену історичній пам'яті про голодомор 1932-1933 років. Учні ознайомились із трагічним минулим нашої країни, ванували пам'ять загиблих від голоду та поличних репресій.

15:41 24.11.2023

Виховна година в 9-Б класі "День пам'яті жертв Голодомору"

15:41 24.11.2023