Новорічна фотозона

Дякуємо учням 9-А класу за допомогу у створенні новорічної фотозони, а саме: покупку кульок та декоративної шторки(дощику).

09:51 19.12.2023

Допомога ЗСУ

Скибинський ліцей перерахував 5000 грн волонтеру міської ради,  Гармідер Наталії Володимирівні, на потреби військових. Ці кошти нам вдалося зібрати на благодійному ярмарку (2800 грн) + 2200 грн від вчителів ліцею.

14:28 15.12.2023

Подарунок від фонду "Щаслива лапа"

Скибинський ліцей другий рік поспіль приєднується до ініціативи благодійного фонду "Щаслива лапа" та ТМ "Purina" і проводить Міжнародний урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. За участь у 2023 ми отримали набір пазлів 4 в 1 :

13:59 15.12.2023

Квіти для нашої школи

Уже другий рік поспіль наш ліцей отримує безкоштовно цибулинки весняних квітів.   Дякуємо благодійному освітньому проєкту “Flowers4school“, який спрямований на озеленення українських шкіл квітами від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

09:44 15.12.2023

Дякуємо ТОВ "Ясенсвіт"

Едуард Григорович, від імені всіх учнів та педагогів нашого ліцею ми дякуємо за ваш внесок у благоустрій нашого закладу: нові пластикові вікна та класні дошки. Світло, тепло і затишок шкільного дому – це одна з передумов якісного навчання.  Ми всі розуміємо, що не тільки компетентні педагоги та сучасне обладнання створюють сприятливі умови для якісної освіти в сучасних школах, важливим є і забезпечення комфортних умов перебування учасників навчально-виховного процесу у стінах школи. Саме завдяки вашій небайдужості наша школа оновлюється і стає затишною другою домівкою для нас.

14:34 14.12.2023

Різдвяні подарунки для наших захисників

Учнівський парламент Скибинського ліцею під керівництвом президента школи організували акцію "Подарунок захиснику". Усі класи школи долучилися. Нам вдалося зібрати чимало теплих речей, засобів гігієни, чаю, кави, продуктів харчування та ін. Все передали до фонду "Тримайтесь, ми з вами".

09:20 14.12.2023

Переможниця конкурсу "Стежками Каменяра" 2023

Цьогоріч організатори Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу "Стежками Каменяра" видають друкований Альманах з учнівськими роботами, які перемагали у конкурсі за 6 років його проведення. Наша робота теж здобула перемогу у 2023 році. Участь взяла талановита учениця 9-А класу Дубенюк Дарія.

11:24 13.12.2023