Участь у підсумковій ⁣⁣вікторині ⁣⁣циклу ⁣⁣патріотичних ⁣⁣гутірок ⁣⁣для ⁣⁣джур ⁣⁣Черкащини

Рій "Незламні" були учасниками усіх патріотичних гутірокдля джур Черкащини від Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій. Сьогодні відбулася підсумкова вікторина, з якою наші джури впоралися на віжмінно. Дякуємо організаторам за нові знання!

14:54 11.03.2024

ІІ місце у ІI ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ - КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ ⭐«ОЙ, ЗАГРАЙТЕ, МУЗИЧЕНЬКИ!»

Учениця 7 класу Коберник Анна посіла ІІ місце  ІI ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ - КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ ⭐«ОЙ, ЗАГРАЙТЕ, МУЗИЧЕНЬКИ!» під керівництвом Замриги Я.А.

09:35 11.03.2024

Відзначення 210-ої річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

8 березня у Скибинському ліцеї було проведено літературно-мистецьке свято до дня народження великого Кобзаря "У тій хатині, у раю, я бачив пекло...", яке підготувала вчитель української мови та літератури Шиманська З.В. На захід було запрошено поетесу-дебютантку, жительку с. Скибин, Дубенюк Оксану Миколаївну, яка презентувала свою першу збірку "Світло душі".

17:53 08.03.2024

Профорієнтаціна робота

6 березня представники Жашківського аграрно-технологічного професійного ліцею провели з учнями 9 класу профорієнтаційну бесіду. Вони познайомили учнів з умовами вступу та навчання в їх закладі.

16:53 06.03.2024

"Мультивсесвіт їжі"

Шиманська І.Б. взяла участь у конкурсі "Мультивсесвіт їжі" від "Абетки харчування", отримала диплом переможця та настільну гру для дітей віком від 4 до 9 років. Гра, що поєднує здобуття навичок розрізняти їжу на СУПЕР-ЇЖА та ДОДАТКОВА, тренування уваги, розвитку пам’яті та практикування усної лічби.

13:30 05.03.2024

"Національний тиждень читання. Тиждень поезії"

Державна установа «Український інститут книги» (далі – Інститут) проводить з 16 до 24 березня 2024 року Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» (далі – Акція), мета якої – консолідувати українське суспільство навколо читання як життєвої стратегії.

10:41 05.03.2024

Подарунок з передової

На днях до нашого ліцею завітав захисник нашої держави, Макаров Олексій з подарунком, прапором частини. Передав слова вдячності  учням 2 класу за грошову допомогу,  адже нашим воїнам так потрібні квадрокоптери. Хоч це і незначна сума, але кожна наша  гривня наближає Перемогу.

13:24 03.03.2024

Пакуємо трав'яні чаї для ЗСУ

Учні 11 класу пакували суміш трав (меліса, м'ята, ромашка, бузина, липа) для приготування чаю, яку потім відправимо разом з іншими потребами для наших захисників.Трави були заготовлені та насушені весною учнями та вчителями ліцею.

13:07 03.03.2024

Художнє обрамлення картини "Тарас Шевченко"

Вчитель іноземної мови, Козакова Інна Володимирівна намалювала квіткову композицію біля портрета Тараса Шевченка, якого восени подарував ліцею житель села Скибин Курко Володимир Йосипович. Для нас ця праця  є безцінним подарунком  напередодні відзначення 210-ої річниці з Дня народження Великого Кобзаря.

12:38 03.03.2024