Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

У Скибинському ліцеї відбувся благодійний ярмарок. Участь взяли учні 2 та 10 класів. 2 клас зібрав 2650 грн, 10 клас - 1200 грн. Всі кошти буде передано на потреби ЗСУ.

14:08 16.02.2024

Тиждень іноземних мов

З 05.02 по 09.02.2024 року у Скибинському ліцеї проходив Тиждень іноземних мов. Учителями Козаковою І.В. та Колотенко О.М. було проведено ряд різноманітних заходів. Неймовірні емоції викликав перегляд відеофільму "Феєрія мандрів. Подорож до Парижа" для учнів 9-11 класів, а також дегустація французьких сирів під час час якої здобувачі освіти із захопленням слухали про походження сирів та правила і традиції їх вживання. (9-Б клас, учитель Козакова І.В.).

17:34 09.02.2024

З любов'ю до наших захисників

Учні та вчителі Скибинського ліцею провели щомісячну акцію підтримки наших захисників. Цього разу нам вдалося зібрати продукти харчування, засоби гігієни та солодощі. Бажаємо нашим захисникам найшвидшої перемоги!

14:57 09.02.2024

Інтеррактивний ігровий набір з теми здорового харчування від unicef

Учні 2 класу під керівництвом класного керівника Макарової І.А. пройшли курс "Основи здорового харчування", виконали всі вимоги при реєстрації та отримали в подарунок інтерактивний набір з теми здорового харчування. Дякуємо unicef за подаровану радість наших вихованців.

10:39 09.02.2024

Марафон "Вірні Україні"

Скибинський ліцей (учасники гри "Джура") взяв участь у марафоні "Вірні Україні". З 20 по 30 січня було проведено ряд заходів з метою ознайомити учнів з історичними подіями та постатями, які вплинули на формування патріотизму та національної свідомості українців. Ці люди не підкорилися радянському режиму, і відстоювали мову, культуру, традиції українського народу навіть ціною власного життя.

11:43 30.01.2024

Обереги для ЗСУ

Учні Скибинського ліцею власноруч виготовили обереги для наших воїнів. Діти написали слова вдячності та підтримки, а також висловили свою віру в ПЕРЕМОГУ.

13:06 29.01.2024

День Соборності України

22 січня - особлива дата в історії України, це день, що символізує нашу єдність. Нехай кожен з нас збереже силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній родині буде мир, спокій, любов та взаєморозуміння. Віримо в майбутнє рідної країни!

11:52 23.01.2024