Допомога ЗСУ

11 вересня від благодійного фонду "Ми єдина Україна" надійшло прохання про збір гігієнічних засобів для наших захисників. Учні та вчителі ліцею відгукнулися на запит і передали фонду необхідні речі.

13:25 22.09.2023

ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року в Україні відзначають День паритзанської слави.

12:47 22.09.2023

Благодійний ярмарок

19 вересня учні 5 та 6 класу провели благодійний ярмарок. 6 клас зібрав - 2176 грн. 5 клас - 2105 грн.

12:19 22.09.2023

Олімпійський урок

Сьогодні до учнів Скибинського ліцею завітав гість - Відмінник освіти України, Почесний працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, факелоносець, учасник естафети Олімпійського вогню, Майстер спорту України з багатьох видів спорту ЩЕРБИНА АНАТОЛІЙ ІЛЛІЧ. Він розповів усім присутнім про свій життєвий шлях довжиною в 75 років. У 1980 році йому випала честь нести Олімпійський вогонь під час естафети. Працював на керівних посадах, полковник у відставці, має дружину (теж Майстер спорту з легкої атлетики) та трьох синів, які є офіцерами ЗСУ і з 2014 року захищають нашу країну. На честь свого 75-річчя здійснив велосипедний заїзд довжиною в 100 км, під час якого відвідав декілька ліцеїв. Метою заїзду було змотивувати молоде покоління займатися спортом та зміцнювати свій організм закалюванням.

09:44 22.09.2023

Міжнародний день миру

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2023 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.

17:05 21.09.2023

Спортивні змагання з нагоди Олімпійського тижня

У Скибинському ліцеї відбулися спортивні змагання з нагоди Олімпійського тижня. Брали участь учні 10 та 11 класів під керівництвом вчителя фізичної культури Мусієнка М.М. Вони змагалися у спритності та витривалості, швидкості та влучності. Всі етапи проходили в напруженій боротьбі та під гучні крики вболівальників. Найцікавішим виявилося останнє завдання: набивання м'яча на нозі, де дівчата проявили себе значно краще, ніж хлопці.

14:25 19.09.2023

УДПУ ім.Павла Тичини запрошує на навчання

Сьогодні до нашого ліцею завітали гості з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Вони провели профорієнтаційну лекцію для учнів 11 класу. Розповіли про факультет соціальної і психологічної освіти, провели анкетування і надали контактну інформацію, щоб усі бажаючі змогли долучитися до чату, де можна отримати відповіді на запитання щодо вступу до їхнього закладу.

14:09 15.09.2023

Ми - олімпійський резерв

В рамках олімпійського тижня, що проводиться в ліцеї з 04.09 по 08.09, в третьому класі був проведений урок на тему «Ми – олімпійський резерв». На уроці діти дізнались про історію Олімпійських ігор, виконували організовуючі вправи, загальнорозвиваючі вправи в русі, виконували рівномірний біг почергово з ходьбою до 500 м, грали у рухливі ігри. Урок пройшов на високому рівні. Дітям сподобалось.

13:40 15.09.2023