День відкритих дверей в КНУКМ

12 травня КНУКМ організував День відкритих дверей та презентував заклад для 11 класів, де учні відчули атмосферу студентського життя, поспілкувались із викладачами, студентами, керівництвом університету.

14:16 15.05.2023

Вітання другокласників з Днем матері

Любі матусі, щорічно у другу неділю травня відзначається найкраще свято - День матері. Сьогодні Ваші дітки вітають вас з цим величним святом і бажають:  В День Матері бажаю, краси, насолоди і вічної вроди! Від Бога – здоров'я, сил – від природи! Тепла і натхнення, любові та сміху. Від рідних і друзів – безмежної втіхи!

10:00 15.05.2023

Заходи до Дня цивільного захисту в 5, 6 та 11 класах

11 травня  учні 5 і 6 класів переглянули навчальне відео про надання першої домедичної допомоги, що потрібно робити при кровотечі, опіках та обморожені, як надати допомогу людині, яка втратила свідомсть. Також школярі відвідали майстерклас від учениць 11 класу: побачили, як правильно накладати пов'язки на різні частини тіла і спробували самі зробити це.

18:16 11.05.2023

Заходи до Дня цивільного захисту у 5 і 6 класах

10:04 11.05.2023

Наймасштабніша всеукраїнська онлайн-руханка до Всесвітнього дня руху заради здоров'я

Учні Скибинського ліцею взяли участь у наймасштабнішій всеукраїнській онлайн-руханці до Всесвітнього дня руху заради здоров'я. Ми стали учасниками національного рекорду. Дякуємо Kateryna Biloruska Foundation за гарні емоції та заряд енергії!

12:44 10.05.2023

День Європи у 8-А класі

9 травня Україна відзначала День Європи. В Скибинському ліцеї також долучилися до свята, що символізує мир та єдність на європейському континенті. Цього дня учні 8-А класу разом з учителькою англійської мови Колотенко О.М. та асистентом учителя Малишко С.В. провели Europe Day QR-quest. Нестандартно проведений урок дав змогу не тільки попрактикувати в аудіюванні та читанні англійською мовою, а й дозволив зануритися в європейську атмосферу. Скануючи QR коди, восьмикласники виконували цікаві завдання, перевірили свої знання країн ЄС (прапори, визначні місця, видатні люди, географічні об'єкти ) і все це за допомогою улюблених смартфонів!

14:54 09.05.2023