A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Скибинський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів
Жашківської міської ради Черкаської області

Новини

Привітання директора закладу

  Дорогі і любі наші випускники! Сьогодні ви відкриваєте двері в нове життя. Кожному з вас доведеться пережити новий етап дорослішання і подолати нові перешкоди на своєму шляху. Розлучатися зі школою завжди сумно і трохи ніяково. Адже тут у багатьох з'явилися перші найкращі друзі і перша справжня любов. Тут ви робили свої перші перемоги і терпіли перші розчарування. Тут ви виросли і сьогодні стоїте вже зовсім дорослими! Я хочу побажати вам успіхів у вашому подальшому дорослому житті. Не забувайте свою школу і своїх дорогих вчителів. Спілкуйтеся між собою і ставайте з кожним днем ще краще, ніж ви є - тому як немає межі досконалості! В добру путь, дорогі випускники! Щасливої вам дороги!!!

22:49 24.07.2020

Вітаємо талановиту ученицю.

Вітаємо ученицю 6 класу Загарію Ілону, за перемогу у VI Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя", присвяченому Лесі Українці, у напрямку декламування. Талановита учениця отримала диплом ІІІ ступеня та цінні подарунки. 

22:35 24.07.2020

Ремонтні роботи в закладі

Протягом червня та липня у Скибинському закладі виконувались поточні  ремонтні роботи. Пофарбовано  вікна та підлогу на коридорах школи, їдальні, методкабінеті, актовій залі та спортзалі.  Розмалювали східці та підлогу у фойє, відповідно до вимог НУШ. Поклеєно шпалери в кабінеті трудового навчання. Ремонтні роботи плануємо на харчоблоці: встановити рукомийники для працівників та учнів, а також покласти плитку на  стінах та підлозі. Встановили вентилятор у витяжний зонт на харчоблоці. Поварбували огорожу від дороги  з обох сторін. Обкошено всю територію закладу. За кошти депутата міської ради Курка Д.В. було придбано холодильник на харчоблок.

14:24 20.07.2020

ВИПУСКНИКІВ 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗВІЛЬНЕНО ВІД ДПА, ВОНИ МОЖУТЬ ПРОЙТИ ЇЇ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ – РІШЕННЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ

 Учнів шкіл, профтехів та студентів коледжів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України. 

18:40 19.06.2020

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора